in

Stojánek na mobil vyrobený z Pringles

Vymyslel jsem stojánek na iPhone, který si uděláte doma sami

stojanek-na-mobil

Stojánek na mobil už nemusíte kupovat, stačí k tomu nůžky, Pringles (protože mají hliníkovou tubu) a 10 minut času. A fakt to netrvá déle, osobně jsem to včetně nápadu měl hotové za 10 min. Samozřejmě pak je možnost vybarvit obal tuby dle své představivosti.

Takový držák mobilu na stativ vás může stát od 150 Kč a bude plnit úplně tu stejnou službu, jako ten náš držák. Navíc nebude nutné nic znovu nastavovat a upínat, protože si vyrobíme držák, který přesně padne pro náš telefon (v mém případě iPhone 5s), ale samozřejmě to bude fungovat pro jakýkoli telefon.

1. Zakoupení tuby chipsů Pringles

Pringles zakoupíte např. v Tesco za 69,9 Kč.

pringles-tuba-cena

2. Nakreslíme si linky, podle kterých budeme vystřihovat

Důležité je, aby bylo místo na zastrčení mobilu přímo na rozměr. Následně budeme prostřihávat i průzor (abychom viděli na display mobilu).

stojan-na-mobil-vyroba-pringles

3. Vystřihneme průzor na display

Takto by měl vypadat výstřižek. Nezapomeňte nechat držící úchopy po stranách, aby se mobil nemohl převrátit a z držáku nevypadl průzorem.

stojanek-na-mobil-zdarma stojanek-na-mobil-pohled-ze-strany drzak-na-mobil

4. Provrtáme otvor pro šroub stativu

Tady raději opatrně, aby se nestalo, že bude otvor příliš velký. Musí to sedět natěsno, přesto při došroubování moc nedotlačujte, nemusíte se bát, že by mobil spadl, šroub ho velmi dobře podrží.

drzak-na-mobil-stativ sroub-na-stativ-pringles-instalace drzak-na-mobil-na-stativu

5. Ze zbytku tuby uděláme stojánek na stůl

Nastřihneme po obvodu abychom dosáhli zúženého profilu tuby. Na zúžený profil pak můžeme náš držák umístit a dosáhneme velmi pohodlného stojánku na stůl. Všimněte si na obrázku, že jsem ještě upravil průzor na spodní straně (pro lepší viditelnost, jsem ho vystříhal stejně jako horní okraj).

stojanek-na-stul-na-mobil stojanek-na-stul-mobil nazaseny-stojan hotovy-stojan-na-mobil-stolni

Líbil se vám můj nápad?

Sdílejte můj nápad na Facebooku, určitě se bude líbit i ostatním 🙂 Díky za podporu.

Co si o tom myslíš?

0 points
Upvote Downvote