Blog

FREE přednáška o Youtube marketingu v Brně

UPDATE! Fotky z proběhlé přednášky Youtube marketing jsou zde

Neříkejte jen příběh své značky, říkejte ho správně a demonstrujte jej na Youtube. Naučte se rozvíjet strategii sociálních médií založenou na výsledcích. Přizpůsobte dokonale své chování na Youtube a dalších sociálních médií a rozšiřujte svůj příběh ve správném kontextu. Nenechte si ujít návod na efektivní komunikaci na Youtube, která vám pomůže získat ty nejvěrnější fanoušky.

Předám vám to nejlepší, co jsem se za 2 a půl roku intenzivní práce na ZeptejSeFilipa naučil. Natočil jsem přes 300 videí a získal náskok, který je nefér vůči konkurenci. To nejlepší je, že jsem si vytvořil rutiny, které moji činnost zjednodušují, zefektivňují a tyto techniky vám předám.

Pro koho je přednáška určena

Pro všechny podnikatele i začínající Youtubery, kteří to s Youtube myslí vážně. Profesionálních Youtuberů (podnikatelů) je stále velmi málo a příležitost být na Youtube vidět je velmi vysoká. Přednáška vám pomůže raketově nastartovat váš budoucí nejsilnější marketingový nástroj.

Materiály z přednášky Youtube marketing

Kdy a kde budu přednášet

Datum: 2 června 2018

Adresa: Kino SCALA, Moravské nám. 127/3, 602 00 Brno-střed

Moje přednáška bude v přízemí – Barokní sál od 10:45 – 11:30

Vstup na Barcamp v Brně je zdarma, registrujte se prosím na http://www.barcampbrno.cz

 

Po přednášce se s vámi rád setkám a pokecáme. Případně, když budete chtít, můžeme zajít nějak posedět. Těším se na vás 🙂