Jen jedno správné telefonní číslo, vás dělí od toho, abyste získali přesně ty informace, které vaše podnikání potřebuje. Zastavte neefektivní marketing dřív, než zastaví on vás. Zavolejte Filipa!

Jak objednat konzultaci

  1. Zašlete mi stručný předmět vaší poptávky e-mailem.
  2. Pokud si budu jistý, že vám pomůžu, odešlu krátký dotazník a domluvíme termín konzultace.

Recenze klientů

Lukáš Soušek Lukáš Soušek – projekt Pravda o holkách
S Filipem se znám již mnoho let, ale nikdy dřív jsem necítil vážnou potřebu rozjet něco svého. Až v roce 2016 jsem se při osobním rozhovoru s Filipem nechal fascinovat jeho prací na Facebooku a díky tomu vznikl můj vlastní projekt „Pravda o holkách“. Během vytváření komunity mi mentoring s Filipem ušetřil spoustu času a nastartoval projekt, který dnes zvládnu vést samostatně. Konzultace s Filipem mi ušetřila stovky hodin práce. Učit se od člověka, který dělá věci správně, se vždy vyplatí.


Lada Sedláková Lada Sedláková – projekt Nákup pro zdraví
Filip je člověk na správném místě. Marketingem žije, je velice kreativní, nápaditý a hravý. Po jeho konzultaci se vám rozjede v hlavě doslova myšlenkový kolotoč. Dokáže vás přirozeně rozhýbat a udat správný směr. Zaměřuje se nejen obecně na celek, ale i na detaily, které dělají mnoho. Zapomeňte na „konzultace“, se kterými jste se setkávali do teď, toto je totiž úplně něco jiného. Děkuji za jasné návody i vstřícný a pečlivý přístup.


Ceník konzultace

  • Pár dotazů?
  • 2.500
    Kč/hod. bez DPH 3.025 Kč/hod. s DPH
  • Konzultace po mobilu
  • Vhodné pro konkrétní otázky, když si nevíte s něčím rady.
  • Rychlý dotaz? Napište mi na Facebook