Sleva

Dej mi Lajka – legendární marketingový seminář

5,000  4,200 

Na druhém ročníku marketingového semináře se opět podíváme na ty nejlepší marketingové strategie. Budeme se věnovat hlavně cenám a prodejní argumentaci. V originálních hrách, si ověříte své marketingové schopnosti a naučíte se mnoho nového.

Termín: 16. listopadu 2018,  10:00 – 18:00.

Adresa: Veselá 14, Brno.

V ceně je zahrnuto občerstvení a oběd.

Zbývá 10 zvýhodněných vstupenek do:

07Dny 01Hodiny 19Minuty 42Sekundy

Kapacita: 42 účastníků.

Zákaznická podpora
Kategorie:

Product Description

Druhý ročník marketingového semináře „Dej mi Lajka“ v Brně, přinese pořádnou dávku know-how a inspirace. Během 8 hodinového semináře se seznámíte se skvělými lidmi, získáte inspiraci pro svůj marketing a návody na úspěšné marketingové strategie.

Zaměření semináře

Zaměření tohoto ročníku bude na ceny, cenovou politiku, vnímání ceny a hodnoty. Dále se budeme orientovat na prezentování a prodejní argumentaci, tak, abyste v roce 2019 byli opravdu dobře připraveni na své zákazníky i konkurenci.

Podíváme se také na to, jak v marketingu oslovit ženy (zákaznice) a co na ně platí nejvíce.

Obsah semináře

10:00
Přivítání účastníků a představení obsahu semináře. Řízený networking a zápis účastníků.

1. blok
8 metod stanovení ceny, sestavení cenové mapy (praktické příklady), analýza nabídky konkurence (sestavení do excelu), metoda falešného zákazníka (případová studie), metoda Value Based Pricing (VBP).

12:00 – 12:45
Oběd v prostorách semináře (během oběda se bude promítat neveřejný díl ZeptejSeFilipa, speciálně vytvořený pro seminář Dej mi Lajka! Video bude interaktivní a budete se moci zapojit. Budu demonstrovat různé situace v marketingu a obchodu a vy budete hledat chyby. K videu budete mít přístup i po semináři).

2. blok
Hlavní program semináře bude během týdne doplněn.

18:00
Závěr.

 

 

Vstupenky v předprodeji

Zvýhodněný předprodej je omezen do vyprodání 10 vstupenek, nebo do konce září 2018:

07Dny 01Hodiny 19Minuty 42Sekundy

Speciální marketingové hry

Spoustu zábavy si užijete při speciálních hrách, které jsem připravil. Budete pracovat jednotlivě, ale i ve skupinkách. Jak lépe si něco zapamatovat, než hravou formou. Na „Dej mi Lajka“ nečekejte žádné nudné přednášení!

 

Jak nejlépe prodávat ženám?

Každoročně je termín semináře „Dej mi Lajka“ spojený s něčím, co se stalo ve vesmíru. Je tomu i tentokrát. 16. listopadu tomu bude 53 let, kdy se první sonda dostala na povrch jiné planety.

Shodou okolností to byla právě planeta Venuše, která je jedinou planetou sluneční soustavy, pojmenovanou po ženě. Na semináři se také zaměříme, jak marketingově oslovit ženy, co a kdy ženy nakupují a jak se jejich přístup k nakupování liší od mužů.

Prostory semináře v Brně

Účastí na semináři získáte přístup ke speciální tajné Facebook skupině, kde najdete kontakty na všechny účastníky i z minulých ročníků, pro případné budoucí spolupráce, nebo diskuze.

Po úspěšném semináři z minulého roku jsem zdvojnásobil kapacitu a posílil pohoštění, které bude po celý den a to včetně pořádného oběda!

Těším se na vás!

Facebook komentáře