Facebook marketing s Filipem (02.10, BRNO)

5,000 

Během 8 hodinového workshopu získáte velké množství praktických tipů a inspirace pro úspěšný marketing na Facebooku.

Termín: 02.10.2019,  09:00–17:00.

Adresa: Veselá 14, Brno.

V ceně je zahrnuto celodenní doplňované občerstvení v prostorách workshopu formou rautu. Obsahuje neomezenou konzumaci kávy, čaje, vody, sladké a slané domácí dobroty.

11Dny 01Hodiny 49Minuty 00Sekundy
Zákaznická podpora
Kategorie: Štítek:

Product Description

Na Facebooku jsem za poslední 4 roky strávil neskutečné množství času (každý den minimálně 10 hodin). Vyzkoušel jsem všechno a vím, co na Facebooku funguje a co je ztrátou času.

Zlepším vaše dovednosti, které potřebujete pro své podnikání na Facebooku! Získáte mnoho tipů a praktické postupy s ukázkami krok za krokem! Z mého školení budete odcházet nadšení a s chutí se dáte už první den do práce. Zapomeňte na nudné dlouhé semináře, ze kterých doma padnete do postele a další den nevíte, co máte dělat.

Odkryji vám tajemství Facebooku, které vám nikdo nechce říct a ověřené tipy, které fungují!

V červenci 2019 jsem např. u jednoho příspěvku získal PŮL MILIONOVÝ DOSAH ZA POUHÉ 2 TÝDNY S NULOVOU INVESTICÍ DO REKLAMY!!! Celá práce na příspěvku mi zabrala asi 10 minut!! Chcete se to také naučit? Rád vám vše na školení ukážu a předvedu.

Co se naučíte?

 • Naučíte se jednoduché postupy, kde denně hledat a inspiraci pro Facebook příspěvky.

 • Naučíte se strukturovat vaše cíle na Facebooku, zjistíte priority a nastavíte chytré taktiky k jejich dosažení.
 • Naučíte se správně reagovat na kritické komentáře.

 • Naučíte se kompletně spravovat svou Facebook stránku.

 • Zjistíte, kdy jsou vaši fanoušci online na Facebooku a podle toho efektivně naplánujete nové příspěvky.
 • Naučíte se získat statisícové dosahy na Facebooku za 0 Kč.

 • Naučíte se plánovat obsah až na 6 měsíců dopředu.

 • Naučíte se vyhledávat příbuzné Facebook stránky a skupiny, které vám pomohou pro růst vaší základny fanoušků.
 • Naučíte se měřit a hodnotit výkon svých příspěvků.

Vytvoříte si pro sebe i takovýto zábavný chat pro web!

Ukážu vám, jak snadno lze vytvořit jednoduchý chat pro web, nebo e-shop. Pro náročné ukážu i propracovanějšího chatbota. Můj postup obsahuje aplikace, které lze využít zdarma. Získáte pro sebe funkčního chatbota 100% zdarma.

Pro koho je školení?

Školení jsem pojmul zábavně naučnou formou, takže si na své přijdou jak začátečníci, tak středně pokročilí, kteří se v sociálních sítích už orientují, něco na nich tvoří, ale zákazníci pořád nikde. Tohle se musí změnit! Těším se, až vám ukážu, co vše se dá na Facebooku tvořit a jak se dá použít, ke zviditelnění vaší poctivé práce!

Pokud se na sociální sítě stále díváte s despektem že „fungují jen pro vyvolené“, nebo že na nich lidi sledují jen vtipná videa, prokrastinují a nezajímají se o vaše úžasné příspěvky, je tento školení právě pro vás. Pro koho tedy je?

 • Pro všechny, kteří nemají na to, trávit čas na Facebooku a uvítají rychlé a snadné postupy, které práci usnadní, zrychlí a zefektivní.
 • Pro všechny, kteří mají založený alespoň osobní Facebook profil a Facebook stránku (nebo si ji chtějí založit na školení).
 • Pro všechny, kteří chtějí získat nové fanoušky.
 • Pro všechny, kteří nechtějí nechat všechny fanoušky konkurenci.
 • Pro podnikatele, tvůrce obsahu, manažery, nadšence a všechny, kteří chtějí na Facebooku něco velkého dokázat.

Na Facebooku mě sleduje více než 6.000 fanoušků. Pro někoho hodně, pro jiného málo. Je to paradox, když si myslíte, že tento krysí závod o fanoušky vyhrajete tím, když jich budete mít nejvíc. I ty největší agentury, které v této zemi provolávají, že vás naučí Facebook marketing, postrádají jakoukoli interakci se svými “fanoušky”. Po zveřejnění příspěvku o něj nikdo nejeví zájem, nikdo nekomentuje a nesdílí. Proč taky.

Agentury si obvykle zaplatí nějakou tu propagaci, aby si nahrabaly pár lajků a tím snadno oklamají zákazníky neznalé Facebooku. Jdu na to jinak. Mám své fanoušky rád a mluví za mě výsledky, nemám pro ně sluníčkářské motivační proslovy ani nesdílím citáty Tonyho Robbinse přeložené do češtiny. Se svými fanoušky komunikuji pravidelně přes živé streamy a příspěvky, které nás oboustranně baví a inspirují. Vytvořil jsem komunitu, která má podobné zájmy a táhneme za jeden provaz.

Jednou jsem napsal, že bych chtěl vytvořit marketingový slovníček pojmů a ozvalo se mi 16 dobrovolníků. Bylo to úžasné a byl jsem překvapený, že za svou práci nežádali žádnou odměnu. Udělali to, protože se chtěli na něčem velkém podílet. Jednou jsem na streamu pronesl, že budu muset opravit auto. Během několika sekund se ozval fanoušek Tomáš, který mi auto opravil za výhodných podmínek a ještě mi po dobu opravy nabídl bezplatně své auto (a to je rozhodně nadstandardní servis).

Proto se mi nedivte, když mluvím o svých fanoušcích, nevnímám to jen jako číslo do počtu. Každý je originál a každý něco umí. Stačí jim naslouchat a každý den přemýšlet, co pro ně můžete udělat. Čím je obohatit. Stalo se to mým životním mottem.

Počet fanoušků nerozhoduje a na školení vám to dokážu. Zásadní je, jak vás vnímají, jak dobře je znáte a jak často se zapojí do komunikace s vámi. Tvrdou realitou je, že většina fanoušků si od vás nikdy nic nekoupí, ale mohou vás doporučit někomu, kdo si váš produkt zamiluje a zaplatí za něj rád.

Facebook je silný marketingový nástroj pro všechny, kteří ho používají k naslouchání a komunikaci a naopak nefunguje všem těm, kteří ho chtějí zneužít pro své zviditelnění.

Naučím vás časem prověřené taktiky, které z vaší Facebook stránky udělají místo k setkávání s komunitou, která bude jako vaše rodina.

Naučím vás i virální příspěvky!

Máte pocit, že virální příspěvky se vás a vašeho oboru netýkají? Že jsou pro vyvolené, kterým se to „nějak“ podaří? Několik let se snažíme s kolegou Lukášem přijít na to, v čem vězí viralita příspěvků a přišli jsme na univerzální způsob, který může fungovat všem. Naučím vás to!

Jak to může vypadat i na vaší Facebook stránce

Ukázka příspěvku, který získal v dubnu 2019 dosah na 106.213 lidí během 24 hodin za nulovou útratu v reklamě!!!

Takže pokud chcete získat dobré základy pro Facebook marketing a nebojíte se i částí svých příspěvků vystoupit z davu a rozvinout jejich virální potenciál, získáte kombinaci promyšlené marketingové strategie s účinky raketové viditelnosti online. Jedno bez druhého by nefungovalo tak dobře. Naučíte se vše pomalu krok za krokem na mém školení. Těším se na vás!

Kde se školení koná?

Od nádraží nejlépe pěšky, je to kousek. Odkaz na Google mapy.

Obsah školení

09:00 Networking zahájení

 • Přivítání účastníků, představení obsahu školení.
 • Krátký řízený networking.

Facebook stránky a Facebook skupiny a jak je používat pro získání nových zákazníků, zlepšování online reputace a PR

 • Jak získat prvních 10, 100 a 1.000 fanoušků pro svou Facebook stránku.
 • Jak vybudovat kolektiv, který vám pomůže rozšířit vaši značku.
 • Jak získat maximum z Facebook skupin a jak vybudovat vlastní Facebook skupinu.
 • Jak získat více fanoušků a zakázek pomocí live streamu.
 • Jak získat pozornost pomocí virálních příspěvků.
 • Tipy pro obsah na Facebook, plánování obsahu a sdílení.
 • Tipy pro zaručené virální příspěvky (vyzkoušeno a opakovaně funguje!).
 • Jak se zviditelnit a získat zákazníky z Facebooku bez placené reklamy.

12:00 Obědová pauza

12:30 Facebook marketing v praxi

 • Konkrétní ukázky na Facebooku.
 • Sledování statistik a hodnocení příspěvků.
 • Procházení Facebook stránek účastníků (kdo bude chtít) a konkrétní doporučení pro vylepšení.

16:00 Prostor pro individuální dotazy

 • Ptejte se na cokoli.
 • Tajné tipy na aplikace zdarma, které vám výrazně pomůžou s tvorbou.
 • Ukázky, co mi na Facebooku nejvíc funguje.

17:00 Závěr

 • Závěrečné ukončení.

Prostory školení v Brně

Kdo bude přednášet?

Školení jsem pro vás připravil já, Filip Novák, autor marketingové show ZeptejSeFilipa. Kromě toho, že jsem vystudoval marketing na 2 vysokých školách, jsem jeden z nejaktivnějších marketingových konzultantů na sociálních sítích, live streamer a producent vzdělávacích videí v ČR. Mezi moje hlavní témata patří marketingová strategie, sociální sítě, SEO a psychologie prodeje. Protože marketing a komunikaci s fanoušky miluji, za poslední 3 roky jsem natočil 1.457 videí (počet v roce 2019 stále roste) na Facebook a Youtube. Na Facebooku jsem oslovil jedním příspěvkem 2.087.390 lidí! A TO BEZ JAKÉKOLI REKLAMY! Ano, zadarmo!!! Školím a konzultuji ve firmách i mezi živnostníky, pomáhám zvyšovat obrat pomocí chytrých strategií, které konkurence podceňují, sem-tam moderuji nějakou konferenci, nebo přednáším na vysokých školách.

Vybudoval jsem svou osobní značku doslova z nuly pomocí metod, které se můžete naučit i vy a které školím na svých školeních. Přijďte se inspirovat a získejte postup i pro své zviditelnění v podnikání (ať je to cokoli), splňte si svůj sen a žijte život podle vašich pravidel!