Sleva

Virální příspěvky na Facebooku (záznam z webináře)

890  500 

Poslední webinář s Filipem v roce 2017. Získejte vitálně virální inspiraci do nového roku! Video je vhodné i pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit s tím jak virální příspěvky fungují a jak s nimi pracovat.

Délka videa: 2 hod. 40 min.

Zakoupeno: 5x

 

Zákaznická podpora
Kategorie: Štítek:

Product Description

Na tomto webináři se naučíte publikovat příspěvky, které zaujmou. Zaručený virál neexistuje, ale existují kreativní a hravé příspěvky, které na Facebooku fungují. Ukážu vám, jak toho využít pro své podnikání.

Neplaťte za reklamu a získejte know-how, které vás zviditelní prostřednictvím virálních příspěvků, do kterých se budou ostatní zapojovat s chutí.

Před zakoupením si přečtěte těchto 5 bodů:

  1. Je důležité uvědomit si, že bez práce nejsou koláče. Po zhlédnutí webináře sami se sebou uzavřete smlouvu, ve které se zavážete pravidelně testovat, co na vaše fanoušky funguje. Bude to vyžadovat hodně energie a pravidelnou práci na vašem prvním virálu.
  2. Jakmile nebudete ochotni přidávat alespoň jeden příspěvek denně, nemá pro vás tento kurz velký smysl. Bohužel neznám jinou cestu, jak udělat virální příspěvek, než skrze pravidelné a vytrvalé testování. Takže stojíte před velkým rozhodnutím – jdete do toho, nebo ne?
  3. Co ke kurzu potřebujete? Stačí obecná znalost Facebook prostředí, vše detailně vysvětluji na živých příkladech ve videu.
  4. Garantuje mi někdo, že když webinář shlédnu, podaří se mi virál udělat? To bohužel ne. Je na každém jedinci, jak moc bude šikovný a trpělivý. Webinář probírá teorii a výsledky posledních statistik virálních příspěvků a nejvíce času je věnováno praktické části. Z toho všeho vyplývají velké nároky na každého účastníka a jeho vlastní schopnost z nabrané inspirace produkovat obsah na sociální sítě. I otázka samotného publikování je tedy závislá na šikovnosti jednotlivců.
  5. Když mám nějaký dotaz, nebo mi něco není zcela jasné, kam se mám obrátit? Po zakoupení webináře jsem k dispozici na Facebook messengeru pro případné doplňující dotazy.

 

O vánočních svátcích a do konce roku 2017 jsou největší žně pro správce sociálních sítí. Lidé jsou doma, sledují filmy, zajímají se o zábavný obsah, relaxují u stromečku, kupují si dárky a hledají inspiraci, kterou jim můžete poskynout.

Využijte techniku zjištění, načasování a sdílení příspěvku, který bude mít virální potenciál.

Webinář nebude jen teorie, ale hlavně praxe. Ukážu vám jak jsem rozběhl virál, který jsem publikoval 27. 11. 2017 a takto se vyvíjí:

27. 11. 2017 – publikování příspěvku

4. 12. 2017 (1 týden od publikování):

Ve webináři také demonstruji, jak vypadá sankce od Facebooku na živo! Tu dostanete v určitém specifickém případě a díky tomuto návodu se ji budete umět vyhnout.

Žádný virál není samo-záchranný a proto si je rozdělíme dle použitelnosti a dosahu. Zjistíte, který typ virálních příspěvků generuje nejvíce komentářů, lajků, nebo sdílení. Také vám vysvětlím, co je potřeba kromě virálních příspěvků publikovat, aby to celé začalo fungovat a sociální sítě vám přivedli i nové zákazníky o které vám jde.

Zakoupením tohoto produktu získáte neveřejný odkaz na video ze záznamu webináře, který proběhl 29. 11. 2017 na Youtube. Součástí webináře je online marketingový kalendář a doprovodné materiály, které obdržíte na e-mail.

Facebook komentáře