Minutovky, Blog

Když rychlost je lepší než dokonalost

Rychlost je lepší než dokonalost ve chvíli, kdy je zbytečné dělat věci super-dokonale, aby fungovali. Bude to fungovat i bez toho, aniž by tam byla super dokonalá fotka, nebo super dokonalá grafika. Pokud máte dobrou myšlenku, službu, produkt, apod. Není důležité jak dokonalé to bude, pokud by to mělo zabrat moc času. Na začátku stejně dokonalí nebudete i když počkáte měsíce, nebo roky.

To nejdůležitější pravidlo úspěchu je začít hned a pak ladit a ladit a ladit. Všechny ty starosti s dokonalostí si můžete nechat na později. Člověk není dokonalý, tak jak chcete být dokonalí ve videu? Nebudete. Můžete být ale naopak autentičtí a to už je ceněná hodnota. Často se lidé obracejí na člověka, který sice nemá dokonalý projev, nebo kvalitu videa, ale myšlenku, nebo se umí naladit na jeho frekvenci a pochopit, že má dobré úmysly.

Důvěra vzniká z autentického chování. Bez přetvářek, zkrášlovadel, snahy neudělat ani drobnou chybičku. Zkuste si říct, budu na sobě pracovat, ale začnu už dnes a uvidíte, že to půjde.

Druhé pravidlo je konzistence. Musíte vydržet, aby jste dostali čas k tomu se zlepšovat. Nenechte se na začátku odradit drobnými neúspěchy, nebo tím, že vám to nepůjde. Pokračujte a ono to půjde.