Tohle není newsletter, tohle je otevření šance příležitostem, které doposud měli jen účastníci mých workshopů (tzv. členové Premium Group).

Získáš na e-mail ty nejlepší marketingové tipy a časově omezené slevové kupóny na produkty v e-shopu. Když se k nám přidáš, získáš jako první exkluzivní nabídky na neveřejné akce a slevy v e-shopu. Využij své členství naplno!

Newsletter ZeptejSeFilipa

1. Super Early Bird slevy

Exkluzivní nabídky Super Early Bird slev na nejnovější produkty v předprodeji a u vybraných školení a online kurzů.

2. Soutěže a Giveaways

Možnost zařazení do losování o drobné ceny a reklamní předměty, trička a jiný merch.

3. Podpultovky

Díky svým aktivitám mám exkluzivní přístup k informacím a průzkumům z tržního prostředí. Některé z nich ti pošlu na e-mail.

Proč můžu dávat zvýhodněné nabídky?

  • Díky tomu, že odebíráš Podpultovky, mi zjednodušuješ oznamování o nových produktech, akcích a školeních. Díky tobě ušetřím na nákladech spojených s reklamou a mohu tyto náklady projevit do slev, místo Google reklam.
  • Získáš Super Early Bird slevy v předprodeji na školení, produkty a online kurzy, které ještě ani nejsou zveřejněny v e-shopu.
  • V uvítacím e-mailu podpultovek získáš heslo k bonusovému obsahu z dílů ZeptejSeFilipa ke stažení, které není možné získat nikde jinde!
  • V bonus sekci na tebe čeká balík právních dokumentů pro e-shopy 2020 zdarma (vzor obchodních podmínek 2020, poučení o právu na odstoupení od smlouvy 2020, univerzální podmínky ochrany osobních údajů 2020, a další).

Nová registrace