Hama GmbH & Co KG je německý distributor příslušenství specializující se na řadu oblastí včetně fotografií, videa, zvuku, multimédií, počítačů a telekomunikací. Společnost také působí jako distributor různých produktových řad. Hama zaměstnává kolem 2 500 lidí po celém světě, 1 500 zaměstnanců pracuje v centrále v Monheimu v Bavorsku v Německu. Hama je zastoupena 17 dceřinými společnostmi a mnoha komerčními agenturami v Evropě i mimo ni.

Firma Hama spol. s .r.o. vznikla v roce 1991 jako výhradní zastoupení pro celé Československo. Od té doby prošla prudkým rozvojem, v roce 1998 byla založena dceřiná společnost Hama Slovakia v Pezinku a v současnosti zaměstnávají obě společnosti dohromady 180 zaměstnanců.

Hama

Počáteční stav

Hledání způsobů, jak oslovit nové zákazníky

Chyběl systematický postup práce na sociálních sítích, marketingová a referenční strategie. Bylo potřeba posílit postup při krizové komunikaci se zákazníky a retenční marketing.

Rozsah individuálního školení:

Zaměření na ovládání Facebook prostředí a pochopení, co na Facebooku funguje a co ne. Kompletní průvodce sociálními sítěmi, současné trendy a techniky na Facebooku, vlastní marketingové metody, implementace taktik pro firemní profil. Doporučení optimálního postupu ke zvolení komunikační strategie a jak k jednotlivým sítím přistupovat, co dělat a čeho se vyvarovat.

Řešení a výsledky

Publikační plán pro Facebook s více než 1 620 fanoušky a 1. místo v dTestu

Mentoring top managementu a marketingového oddělení v oblasti online marketingu a zákaznické podpory. Analýza Facebook příležitostí u stránek a skupin. Budování vysoce loajálních komunit značek Nikon a Canon.

Vytvoření produktové strategie a způsobu prezentace projektu hamaskola.cz který se primárně zaměřuje na rodiče dětí.

Během spolupráce získala aktovka Hama Step by step Touch nejlepší hodnocení (96 %) v kategorii odolnost, bezpečnost a vybavenost v nezávislém testu aktovek dTest.

ikonka tečka oddělovač stránky
ikonka tečka oddělovač stránky

Máš konkrétní požadavek nebo otázku? Napiš mi.

Kontaktní údaje

emailzeptejsefilipa@gmail.com
mobil(+420) 777 200 308
adresaPalackého třída 131, Brno - Královo Pole

Sleduj mě na sociálních sítích

Kontaktní formulář