Partyspirit je internetový obchod, který se specializuje na párty výzdobu, oslavy a narozeniny. Jak už to bývá, vznikl jako reakce na nedostatek a slabou nabídku párty zboží ve slovenských obchodech. Pro párty dekorace se dříve muselo jezdit do Rakouska.

Společnost dodává párty produkty (balónky, sezonní dekorace, svíčky, lampiony a další)  na Slovensko, Česko, Německo a Maďarsko.

Partyspirit

Počáteční stav

Chuť k zahraniční expanzi

Pro slovenský e-shop partyspirit.cz jsem zpracovával podrobnou marketingovou strategii pro vstup na český trh. E-shop se zabývá prodejem párty dekorací, hraček a zábavných doplňků.

Řešení a výsledky

5 tisíc produktů skladem a dodání do 4 zemí

Konzultace v oblasti vedení sociálních sítí Facebook, Instagram. SEO analýza eshopu a struktura kategorií. Analýza uživatelské přívětivosti eshopu. Benchmark stránek a sociálních sítí konkurence v ČR a ve světě.

5 let od nastavení marketingové strategie má eshop Partyspirit v české republice i ve světě dlouhodobě udržitelnou spokojenost zákazníků a například na serveru Heuréka by e-shop doporučilo 100 % zákazníků a celková spokojenost je 4,7/5.

ikonka tečka oddělovač stránky
ikonka tečka oddělovač stránky

Máš konkrétní požadavek nebo otázku? Napiš mi.

Kontaktní údaje

emailzeptejsefilipa@gmail.com
mobil(+420) 777 200 308
adresaPalackého třída 131, Brno - Královo Pole

Sleduj mě na sociálních sítích

Kontaktní formulář