Shoptet se na českém a slovenském trhu specializuje na pronájem eshopových řešení, která jsou oblíbená zejména pro jednoduché a intuitivní ovládání. V současné chvíli Shoptet pomáhá podnikat již 19 352 aktivním e-shopům, což je třetina všech internetových obchodů působících na českém a slovenském trhu. Také nabízí pokladní systém, který umožňuje správu e-shopu a kamenného obchodu v rámci jednoho on-line systému. Samozřejmostí je vše potřebné pro EET a GDPR.

Vytvořil jsem Shoptet.TV, což je vzdělávací marketingová show pro všechny, kteří chtějí posunou svůj e-shop na další level a konkurenci nechat daleko za sebou. Díky vychází každý čtvrtek na Youtube channelu Shoptetu.

Shoptet

Počáteční stav

Využití video marketing potenciálu

Společnost Shoptet se podílí na vzdělávání veřejnosti v oblasti online podnikání. Ve spolupráci s odborníky na e-commerce vznikl Průvodce úspěšného eshopaře. Svým obsahem přispívá i na vzdělávací server Vzdělávej.se. Společnost se podílí se službou Zboží.cz na projektu Česká e-commerce, informujícím o stavu českého online podnikání, mapuje trendy a shromažďuje data o e-shopech, dopravcích i zákaznících.

Příležitostí pro marketingovou strategii byli online videa, které by se orientovali více na komunitu kolem eshopů. Zejména na začínající a středně pokročilé majitele e-shopů, kteří stále hledají informace, chtějí růst, nebo si zjednodušit práci užitečnými nástroji.

Řešení a výsledky

Marketingová show Shoptet.TV na Youtube

Vytvoření strategie, plánu a způsobu prezentace prostřednictvím krátkých vzdělávacích videí na Youtube. Full servis pro video marketing Shoptet.TV od scénáře, designu, struktury videa a audio-vizuálními brandovými prvky, copywritingu, střihu, editace a dodání na Youtube včetně kompletního nastavení pro Youtube SEO.

Základna odběratelů Youtube channelu Shoptet díky pořadu Shoptet.TV vzrostla z 240 odběratelů na 5 450 za 2 roky. Natočilo se více než 100 videí a show má pozitivní vliv na upevňování vztahu zákazníků se značkou Shoptet. Nejsledovanější video má přes 140 000 zhlédnutí.

ikonka tečka oddělovač stránky
ikonka tečka oddělovač stránky

Máš konkrétní požadavek nebo otázku? Napiš mi.

Kontaktní údaje

emailfilip@zsf.cz
mobil(+420) 777 200 308
adresaPalackého třída 131, Brno - Královo Pole

Sleduj mě na sociálních sítích

Kontaktní formulář