Shoptet se na českém a slovenském trhu specializuje na pronájem eshopových řešení, která jsou oblíbená zejména pro jednoduché a intuitivní ovládání. V současné chvíli Shoptet pomáhá podnikat již 19 352 aktivním e-shopům, což je třetina všech internetových obchodů působících na českém a slovenském trhu. Také nabízí pokladní systém, který umožňuje správu e-shopu a kamenného obchodu v rámci jednoho on-line systému. Samozřejmostí je vše potřebné pro EET a GDPR.

Vytvořil jsem Shoptet.TV, což je vzdělávací marketingová show pro všechny, kteří chtějí posunou svůj e-shop na další level a konkurenci nechat daleko za sebou. Díly vycházely každý čtvrtek na Youtube channelu Shoptetu.

Shoptet

Počáteční stav

Využití video marketing potenciálu

Společnost Shoptet se podílí na vzdělávání veřejnosti v oblasti online podnikání. Ve spolupráci s odborníky na e-commerce vznikl Průvodce úspěšného eshopaře. Svým obsahem přispívá i na vzdělávací server Vzdělávej.se. Společnost se podílí se službou Zboží.cz na projektu Česká e-commerce, informujícím o stavu českého online podnikání, mapuje trendy a shromažďuje data o e-shopech, dopravcích i zákaznících.

Příležitostí pro marketingovou strategii byla online videa s orientací na komunitu kolem eshopů. Zejména na začínající a středně pokročilé majitele e-shopů, kteří stále hledají informace, chtějí růst, nebo si zjednodušit práci užitečnými nástroji.

Řešení a výsledky

Marketingová show Shoptet.TV na Youtube

Vytvoření strategie, plánu a způsobu prezentace prostřednictvím krátkých vzdělávacích videí na Youtube. Full servis pro video marketing Shoptet.TV od scénáře, designu, struktury videa a audio-vizuálními brandovými prvky, copywritingu, střihu, editace a dodání na Youtube včetně kompletního nastavení pro Youtube SEO.

Základna odběratelů Youtube channelu Shoptet díky pořadu Shoptet.TV vzrostla z 240 odběratelů na 5 450 za 2 roky. Natočilo se více než 100 videí a show má pozitivní vliv na upevňování vztahu zákazníků se značkou Shoptet. Nejsledovanější video má přes 140 000 zhlédnutí.

V lednu 2020 jsem se stal stříbrným Shoptet partnerem.

Kategorie: Obsah

SEO

Obsahová strategie

Měření a statistiky

Kategorie: Zákazníci

Tržní strategie

Komunikace se zákazníky

Segmentace

Kategorie: Nástroje

Grafika

E-mailing

Sociální sítě

ikonka tečka oddělovač stránky
ikonka tečka oddělovač stránky

Máš konkrétní požadavek nebo otázku? Napiš mi.

Kontaktní údaje

emailzeptejsefilipa@gmail.com
mobil(+420) 777 200 308
adresaPalackého třída 131, Brno - Královo Pole

Sleduj mě na sociálních sítích

Kontaktní formulář