Facka nepořádku s.r.o. je rychle rostoucí úklidová firma, která díky houževnatosti majitelky prosperovala i v ekonomické krizi. Firma se specializuje na úklid domácností, kanceláří, vysávání koberců, žehlení prádla, mytí oken. Firma nenabízí mokré čištění koberců a sedaček. Úklidy mají geografické cílení v lokalitě Brno a okolí.

Úklidová firma dnes uklízí ve více než 100 objektech a má stálé zákazníky, mezi které patří významné firmy jako KFC, Strabag, Decathlon, Mango, Jan Melvil Publishing, Re/Max Pro, a další.

Facková úklid

Počáteční stav

6 zaměstnaců a spousta elánu

Když mě paní Zuzana Facková v roce 2008 poprvé kontaktovala, měla 5 kamarádek, se kterými organizovala úklidy v Brně a web, který připomínal Halloween párty (všude létaly ježibaby na koštěti – to mělo podle paní Fackové připomínat úklidové služby). Dařilo se hlavně díky podnikatelským zkušenostem a houževnatosti paní majitelky Zuzany Fackové.

Posun jsem viděl hlavně v doladění brandu a zjednodušení obchodního procesu přes web. Prostor byl pro vylepšení referenčního marketingu a přiřazení obchodních sil do geografických lokalit pro akvizici nových zákazníků. Zaměření webové prezentace mělo působit, že je služba levná, ale její provedení má kvalitu a odbornost. Muselo se provést mnoho změn.

Původní vzhled webu

Řešení a výsledky

Přes 30 zaměstnanců a stovky zákazníků

Vytvořil jsem SEO strategii a nový web, který byl jednoduchý a kde uživatel mohl najít služby, ceník, reference a kontaktovat paní Fackovou. Během 6 měsíců jsme získali první pozice na vysoce konkurenční klíčová slova jako úklid domácnosti brno, úklid brno, úklid kanceláří brno, atd.

Za spolupráci od roku 2008 má dnes paní Facková 3 rostoucí firmy v oblasti úklidu a 30 zaměstnanců. Paní Facková již nechce firmu rozšiřovat. Výdaje na reklamu jsou na minimu, protože díky renomé, které jsme získali díky marketingové strategii, máme tu nejlepší reklamu. Lidé a firmy si nás doporučují mezi sebou. 80 % zakázek chodí z webu uklidfackova.cz a sociálních sítí.

Nový vizuál

ikonka tečka oddělovač stránky
ikonka tečka oddělovač stránky

Máš konkrétní požadavek nebo otázku? Napiš mi.

Kontaktní údaje

emailzeptejsefilipa@gmail.com
mobil(+420) 777 200 308
adresaPalackého třída 131, Brno - Královo Pole

Sleduj mě na sociálních sítích

Kontaktní formulář