Historie vývoje nákupní Galerie Vaňkovka sahá až do roku 1838, přesto byla poprvé otevřena veřejnosti v roce 2005 v rámci investora ECE Projektmanagement Praha s.r.o..

Galerie Vaňkovka je v rámci blízkosti ke středu Brna největším nákupním domem, který má 124 obchodů a 24 restaurací. Mezi obchody patří například Blažek, Baťa, Albert, C&A, CCC, Datart, H&M, Hervis, Humanic, Le Premier, New Yorker, Swarovski, Tchibo, Yves Rocher, a další.

Galerie Vaňkovka

Počáteční stav

Potřeba kreativně oživit nákupní Galerii

Byl jsem osloven pro vytvoření designu a wireframe pro blog Galerie Vaňkovka, který by byl čtený a získal si oblibu u svých návštěvníků. Komunikace s návštěvníky a zákazníky je pro každý obchodní dům klíčová, protože na ni závisí úspěch a propagace obchodů a restaurací.

Dalším požadavkem bylo nahrání nových výstražných kódů do rozhlasu. Tyto kódy slouží k informování ochranky Galerie Vaňkovka. Kódy znamenají například umístění bomby, požadavek na evakuaci centra, teroristický útok, požár, únik nebezpečného plynu, únik vody a jiné problémy, které bývají často spojené s evakuací, nebo jiným krizovým plánem. Tyto situace se do rozhlasu neoznamují verbálně, protože by mohla vzniknout panika, nýbrž číselným kódem, jehož význam znají pouze pracovníci ochranky a top management.

Řešení a výsledky

Nový módní blog Galerie Valerie a výstražné kódy

Návrh a design original fashion blogu Galerie Valerie, který umožňuje komunikovat se zákazníky prostřednictvím článků v online magazínu, který se primárně zaměřuje na módu, beauty a akce, navázané na obchodní centrum Galerie Vaňkovka Brno.

Vytvoření zvukových výstražných oznámení do rozhlasu, které se vztahují k různým typům krizových událostí v obchodním centru. Rozhlasové oznámení má charakter číselného oznámení pro pracovníky centra, přičemž pouze bezpečnostní služba rozumí významu těchto číselných kódů (oznámení o uložené bombě, teroristickém útoku, úniku nebezpečných látek do ovzduší, požár, apod.).

ikonka tečka oddělovač stránky
ikonka tečka oddělovač stránky

Máš konkrétní požadavek nebo otázku? Napiš mi.

Kontaktní údaje

emailzeptejsefilipa@gmail.com
mobil(+420) 777 200 308
adresaPalackého třída 131, Brno - Královo Pole

Sleduj mě na sociálních sítích

Kontaktní formulář