in

Kolik stojí vybavení Youtubera pro streamování

Natáčejte snadno na Facebook, Youtube, nebo Twitch!

Vybavení pro live stream na Youtube, Facebook, nebo Twitch nemusí být drahé. Poradím vám, jaké konkrétní produkty používám (mikrofon, web kamera, klopák, apod.) a podíváme se na ceny takového vybavení. Ve videu také provedu živě srovnání kvality záznamu live streamu na Facebook z mobilu a za použití klopového mikrofonu značky RODE smartLav+.

Aktuální vybavení najdete na mém webu:

➜ Software na streamování: https://obsproject.com/

➜ Nebo mnou oblíbenější soft 🙂 https://streamlabs.com/

Ke streamování vám bohatě postačí obyčejný mikrofon (kondenzátorový + externí zvukovka je lepší, ale postačí i dynamický). Pro záznam obrazu je nejlepší webkamera Logitech HD Pro Webcam C920, kterou mimo mě používají Youtubeři jako Jirka Král, nebo StandaShow a tato webka je velmi oblíbená napříč streamery všeobecně.

Napište do komentářů, jaký vybavení pro streamování používáte vy. Ono také postačí i obyčejný chytrý mobil a ke streamování máte otevřenou cestu. Minimálně do doby, než to budete chtít posunout do vyšší kvality.

Žádný z produktů, který ve videu ukazuji, není součástí placené spolupráce. Proto také ani nenabádám k tomu, kde konkrétně si produkty koupit. Jedná se o vybavení, které pro svou produkci používám několik let.


Líbí se ti moje marketingová show? Dej mi Lajka 🙂
http://bit.ly/ZeptejSeFilipa

Co si o tom myslíš?

1 point
Upvote Downvote