Vše odstartoval první balík starého papíru, který jsem ve 12 letech zpeněžil ve sběrně. První setkání s konkurencí v podobě spolužáka Marka, který začal chodit sbírat papír za stejný supermarket jako já. Často jsem ze základní školy utíkal pro vozík i bez oběda, jen abych vybral vlnitou lepenku, která byla za dvě koruny padesát za kilo!

Objevil jsem příležitost a nebál se pracovat každý den. Stejných principů se držím i dnes. Předávám své zkušenosti z marketingu a obchodu společnostem a podnikatelům tak, aby efektivněji dosahovali svých cílů. Jsem Filip Novák, žiju v Brně, pracuji po celé ČR a těším se, až se dozvím i o tvém projektu.

Mám za sebou již

2 200+

hodin konzultací, školení a přednášek

Natočil jsem

1 079

vzdělávacích videí na YouTube

Spravuji komunitu

75 408

fans na YouTube a Facebooku

sipka

Psal se rok 1982

a vyšel film Rambo, byl objeven bod G, Michael Jackson vydal album Thriller, kapela Down Under vydala hit Men At Work a já se narodil.

V roce 1994

jsem ve 12 letech začal vydělávat své první peníze sběrem starého papíru z místního supermarketu. Nejvíc jsem si vydělal 288 Kč za den!

Rok 2000

Udělal jsem první web pro svou hudební kapelu, se kterou jsem za 3 roky projel více jak 60 koncertů. Jezdil jsem závodně aggressive in-line.

2006

Odstěhoval jsem se do Brna a začal pracovat pro IBM. Během práce na 3 směny jsem založil marketingovou agenturu Síla webu. Zaměřil jsem se na SEO, kódování webů a e-shopů. Vedl jsem tým 10 šikovných lidí.

2007

Vystudoval jsem VOŠ marketing a VŠ marketing a management zahraničního obchodu. Nechlubím se tím a vím, že teprve zkušenost je nejlepší učitel. Tituly si nikam nepíšu, není to důležité.

2012

Po 6 letech práce v korporátu (IBM) odcházím na volnou nohu. S 50.000 Kč na účtě v malém pronájmu, jím konzervy, spím na zemi a beru každou zakázku.

2016

Zakládám první marketingovou show v ČR pod názvem ZeptejSeFilipa, která startuje 1. 1. 2016 prvním videem na Youtube.

1/2 2017

Pracoval jsem v americké firmě Worklio jako marketingový manažer. Prodávali jsme mobilní aplikaci pro HR firmy v B2B segmentu.

2/2 2017

Začal jsem dlouhodobou spolupráci s jedničkou na trhu mezi e-shopy Shoptet. Vytvořil jsem marketingovou show Shoptet.TV, natočil 109 vzdělávacích videí a získal pro Shoptet přes 5,5 tisíce nových odběratelů YouTube.

2019

Stal jsem se jedním z 50 business mentorů vládní agentury CzechInvest. Mentoruji startupy a inovativní firmy v oblasti marketingu a obchodu.

ikonka tečka oddělovač stránky
ikonka tečka oddělovač stránky

Máš konkrétní požadavek nebo otázku? Napiš mi.

Kontaktní údaje

emailzeptejsefilipa@gmail.com
mobil(+420) 777 200 308
adresaPalackého třída 131, Brno - Královo Pole

Sleduj mě na sociálních sítích

Kontaktní formulář