Pokud chcete vyhrávat, musíte znát prostředí a mít strategii
»
Školení

Marketingová školení a workshopy

Díky školení se budete umět orientovat v prostředí a na workshopech si sami zvolíte a připravíte svou strategii.

Marketingová školení

Fungující SEO na webu – základy pro správné chápání jak funguje SEO bez mýtů a polopravd, které kolují na internetu, onpage, offpage.

Poznej techniky manipulace – základy pro obchodníky s příklady a náhledy do nejčastějších modelových situací při vyjednávání a komunikaci.

Facebook marketing bez placené reklamy – základní práce s Facebook stránkou a skupinami, Meta Business Suite, Facebook obchod, jak psát příspěvky a co sdílet, aby to fungovalo bez placení za reklamu. Jak fungují virály na Facebooku a na jakých principech můžete vytvořit vlastní.

Jak získávat recenze, které přivedou další zákazníky – Správně napsané reference, mohou prodávat lépe, než prodejní texty na vašem webu, na tomto školení získáte kompletní manuál.

Umělá inteligence pro byznys – základy používání ChatGPT AI, nutné základy pro efektivní práci s generovanými obrázky a vytváření marketingových textů pro celý web.

YouTube marketing bez placené reklamy – naučíte se vše od přípravy, nastavování a natáčení videí. Zjistíte, jak videa editovat a upravovat, jak na nich vydělávat a jak je efektivně propojit s dalšími marketingovými kanály a webem. Budete se umět orientovat ve statistikách a odkryjete skryté údaje o výkonnosti konkurenčních videí. Předám vám své vlastní zkušenosti s budováním komunity.

Marketingové workshopy

Detailní revize webu a optimalizace pro vyhledávače – sami si během workshopu opravíte web a nastavíme strategii pro získání pozic.

Virální příspěvky na Facebooku – workshop, ve kterém si sami vytvoříte příspěvky, které budou mít potenciál získat desítky tisíc zobrazení bez investic do reklamy, workshop je pro pokročilé, nebo absolventy školení Jak uspět na Facebooku bez reklamy.

Umělá inteligence pro byznys – pokročilé prompty, základy programování, během workshopu si definujeme problém a pak ho vyřešíme za pomoci umělé inteligence.

Mystery Cold-Call – vysvětlím techniku nastavení volací persony a volacího scénáře. Následně budu demonstrovat volací scénář do některé z vašich konkurencí a naživo z nich vytáhnu informace, které by jinak konkurenci nesdělili (obraty, marže, nejprodávanější produkty, nejčastější problémy se zákazníky, slabé stránky, silné stránky, vize do budoucna apod.), pokročilé techniky manipulace a improvizace, naučím vás to také.

YouTube strategie a 30denní výzva – pomůžu vám vytvořit vlastní strategii pro video obsah a půjdeme rovnou do praxe. Workshop startuje úvodním webinářem, ve kterém vám předám základy pro vytvoření obsahové strategie. Následně se přesouváme do soukromé Facebook skupiny, ve které probíhá komunikace a ladění. Na e-mail po dobu 30 dní dostáváte každý den jednu výzvu. Výslednou tvorbu pak můžete sdílet v soukromé Facebook skupině s ostatními, takže si pomáháme i jako kolektiv. Je to ideální řešení pro start vašeho YouTube kanálu, kde jste od samého začátku vedeni a podporováni zkušeným člověkem, přátelskou komunitou a máte ihned zpětnou vazbu od ostatních ve skupině, kteří chtějí to stejné co vy.

Jak vypadají moje školení a workshopy

Specializuji se na poskytování marketingových školení a workshopů pro široké spektrum klientů, včetně malých i velkých firemních týmů, neziskových organizací a vzdělávacích institucí. Moje interaktivní a dynamické programy jsou navrženy tak, aby podporovaly růst a rozvoj ve všech odvětvích.

Marketingové přednášky, semináře a konference

Poskytuji komplexní portfolio marketingových přednášek a seminářů, které jsou pečlivě přizpůsobeny potřebám a cílům různorodých profesních skupin. Moje programy jsou zaměřeny na inovace a aktuální trendy v marketingu, a jsou koncipovány tak, aby poskytovaly praktické znalosti a strategie pro úspěch v dynamicky se vyvíjejícím obchodním prostředí. Specializuji se na opakovaný prodej, B2B, SEO, virální příspěvky na sociálních sítích a psychologii prodeje.

Filip Novák ZeptejSeFilipa

Školení bez hranic

„Naučím vás toho tolik, kolik unesete. Po školení můžeme zajít na něco dobrého.“

Objednávka školení/workshopu

Zaujalo vás některé školení nebo workshop? Popište svou poptávku a domluvíme se.