Můj klient v oblasti konzultačních služeb a poradenství vždy dostane to, co skutečně potřebuje. Minimum teorie a maximum praktických a použitelných návrhů, taktik a strategií. V první řadě řešíme strategii, následně zvolíme taktiky, jak cílů dosáhnout.

Nabízím marketingové a obchodní konzultační služby, které se dají rozdělit do 6 navzájem propojených okruhů:

ikonka

Marketingová a obchodní konzultace

Hodinový tarif dle aktuálního ceníku. Úvodní konzultace je obvykle 2hodinová, pokud se nedomluvíme jinak. Platba 100 % předem.

Jasná pravidla = 100% spokojenost

Účelem konzultace není “povídat si”, ale dokonale pochopit situaci, najít to nejlepší řešení, určit priority a uvést věci do pohybu.

Čekají tě změny, které budou mít pozitivní vliv na tvé podnikání. Už není čas na špatná rozhodnutí!

pro koho ano

Pro koho je konzultace

Vytrvalí

“Nečekáme hotovou strategii za hodinu.”

Když zasadíme strom, nemůžeme čekat ovoce na druhý den, nebo za měsíc. Počkáme, zda se v půdě uchytí a když budeme mít potvrzené, že to jde, zasadíme další. Podobně můžeme dosáhnout dlouhodobého růstu výnosů v podnikání.

Ambiciózní

“Chápeme, že čím vyšší cíle, tím vyšší úsilí.”

Na trhu již několik konkurencí máme. Standard našich služeb je na takové úrovni, jak dobře rozumíme situaci naší cílové skupiny a přizpůsobíme marketingovou komunikaci a obchodní proces tak, aby bylo vše jednoznačně srozumitelné. Metoda Proof & Benefit.

S jasnou vizí

“Nebojíme se investovat do budoucnosti.”

Chápeme, že jednorázové investice formou reklamy rychle zmizí a pokud není tento způsob veden od začátku strategicky, nemůžeme nikdy dosáhnout svého cíle. Investice do konzultace šetří čas se zkoušením taktik formou pokus omyl.

pro koho ne

Pro koho konzultace není

Netrpěliví

“Včera bylo pozdě.”

Chápu, že někdy jsou situace tak urgentní, že včera bylo pozdě. Dávám ale přednost domyšlené strategii před impulzivními radami. Nejsem automat na žvýkačky, ani továrna na čokoládu Willyho Wonky.

Rigidní

“Nám to tak vždy fungovalo.”

Věřím, že jsi svou firmu vybudoval a máš své zkušenosti. Z těch budu rád čerpat. Moje úloha ale není od toho, abych tě přemlouval ke komunikaci na sociálních sítích, kde se tví zákazníci vyskytují. K tomu raději doporučím knihu The Thank You Economy od Gary Vaynerchuk. Jakmile budeš připraven, kontaktuj mě.

Zaneprázdnění

“Nemáme na marketing čas.”

Jsi zavalený prací. Denně řešíš komplexní problémy. Komplexní problémy potřebují komplexní řešení. K takovým řešením budu potřebovat tvou součinnost. Neumím pracovat stylem – “nějak ten marketing vymysli, musím řešit zákazníky na prodejně.”

6 účinných strategií ověřených 300 lety

Konzultaci provádím na základě historicky ověřených vzorců nákupního chování a nákupních intervalů. Každou segmentační strategii rozděluji podle aktuální situace v daném tržním prostředí, beru v úvahu demografické, geografické, psychografické a behaviorální vlivy.

V produktové strategii hledám cesty jak zvýraznit užitné hodnoty produktu. Při tom myslím na délku nákupního rozhodování, vliv tradic, ceny a vztah ke značkám.

Vytvořím jeden intuitivní obchodní proces, díky kterému se zákazníci budou rádi vracet. Cenové hladiny přizpůsobím očekávání cílového segmentu na základě cenových map a analýzy konkurence. Získej pro svou značku strategii, která tě posune na další level.

marketingový konzultant
ikonka tečka oddělovač stránky

Pro začátek mi napiš stručné představení sebe a svého projektu na e-mail

Kontaktní údaje

emailzeptejsefilipa@gmail.com
mobil(+420) 777 200 308
adresaPalackého třída 131, Brno - Královo Pole

Sleduj mě na sociálních sítích

Objednávka konzultace