Chcete mi zaslat referenci? To je skvělé! Udělejte to nejlépe přímo na Facebooku.

 

Vybrané projekty


Vaňkovka referenceECE Projektmanagement Praha s.r.o. – life-stylový blog “Galerie V”. Koncept, konzultace, design, kódování pro Fashion Blog Vaňkovka Brno.

 


Hošek motor referenceHošek Motor a.s. – marketingové školení pro top management, mentoring, tvorba a revize kampaní, oponentura v zájmu klienta.

 


Hama referenceHama spol. s r.o. – firemní mentoring, konzultace pro marketingovou strategii na sociálních sítích.

 


Olympia referenceOlympia Brno s.r.o. – konzultace, příprava kampaní a nahrání série reklamních spotů do rotací v 6 rádiích.

 


Shoptet.TV referenceShoptet s.r.o. – příprava témat, natáčení, moderování, grafická úprava, animace, střih, copywriting. Vzdělávací show pro e-shopaře – Shoptet.TV

 


Twisto referenceTwisto payments a.s. – marketingová konzultace, idea, příprava kampaně, scénář, storyboard.

 


Worklio referenceWorklio.com – marketingový audit, plán a konzultace, brainstorming, příprava kampaní, SEO, vedení týmu specialistů, organizace konferencí a komunikace s obchodními partnery v USA.

 


Inbox referenceInbox.com – marketingová konzultace, cenová politika, konverzní strategie, SEO.

 


ℹ Reference zde neuvádím všechny, ale vybírám ty nejzajímavější spolupráce. Dívat se na stovky log všech mých klientů by bylo kontraproduktivní.

Mám za sebou stovky projektů pro jednotlivce, střední firmy i velké korporáty. Rozumím si s živnostníkem, ale i s marketingovým týmem ve velké společnosti. Mým cílem bývá zkvalitnění lidí, procesů, nebo produktů tak, aby celá firma vynikla nad konkurencí a oslovila právě ty zákazníky, kteří koupí, nebo prodej ovlivňují.

Máte-li zájem o více zákazníků, zvýšení efektivity online procesů, marketingovou konzultaci, SEO na webu, SEO na Youtube, správu Facebook stránky, nebo teprve připravujete svůj nový projekt a chcete začít správně, kontaktujte mě.

 

Reference marketingové show ZeptejSeFilipa

Tyto reference pochází z oficiální stránky na Facebooku.


Veronika Škodová – tréninky karate s Veronikou
⭐⭐⭐⭐⭐ Nejlepší, nejzajímavější a nejhodnější člověk, který je ochoten pomoct člověku, kterého ani nezná. Moc mi pomohl s ekonomií. Děkuji moc 🙂 a doufám, že budeš mít co nejvíce spokojených diváků – fanoušků. Tvá videa jsou poučná a vtipná. Jen tak dál! Jsi super 🙂


Ivan Stefanek
⭐⭐⭐⭐⭐ Perfekná show, pri ktorej pozeraní sa vždy niečo človek naučí,,,myslím, že človek môže pátrať na internete koľko chce, no Filip nemá z môjho pohladu konkurenciu,,,dokáže robiť videá spojením kvalitných informácií a zábavi, čo je pre mna super, lebo si danú situáciu dokážem aj reálne predstaviť a ľahšie zapamatať,,,,,fandím ti, robíš dobre teším sa na dalšiu show.


Filip Morgan – majitel společnosti Colorful Design
⭐⭐⭐⭐⭐ Supr podání marketingu formou videí, logicky vysvětleno, atd. Řekl bych že Filip předává celkem cenné know-how a zkušenosti a tipy z praxe:) Jen tak dál:)


Petr Molka – správce Sdružení přátel Jaroslava Foglara
⭐⭐⭐⭐⭐ Velmi zajímavé a inspirativní.

 


Mára Vlček – externí kreativní producent ve společnosti MamiArt
⭐⭐⭐⭐⭐ #ZeptejSeFilipa na cokoliv a dostaneš odpověď. Nebo tomu věnuje rovnou celý díl. Perfektně uchopená show! Doporučuji všem, kteří pracují v online světě a hledají správnou cestu ke klientům. Témata marketingu jsou totiž nevyčerpatelná. Obrovská inspirace Filipe. Díky! Jen tak dál!


Ananga Sevika – majitelka e-shopu Nákup hrou
⭐⭐⭐⭐⭐ Dává velmi dobré a praktické rady k podnikání,široký záběr a navíc zábavnou formou.

 


Vítek Štěpánek – Fotograf ve společnosti Fotokoutek Fotocamp
⭐⭐⭐⭐⭐ Dokáže perfektně poradit, povzbudit a hlavně ví, co dělá! Klobouk dolů, jen tak dál 🙂

 


Tomáš Maňhal – SEO specialista ve společnosti Webmium CZ
⭐⭐⭐⭐⭐ Stručně, k věci, bez zbytečné omáčky okolo a HLAVNĚ VTIPNĚ. Přesně takhle Filip zvládá nabídnout široké portfolio tipů a triků o marketingu, které pomůže nejen markeťákům! 🙂 Doporučuji 🙂


Tomáš Franěk
⭐⭐⭐⭐⭐ Filip umí podat zabavnou formou odborne veci. Je neuveritelne ukecany ale i chytry. Zabava se na nej koukat.

 


Lenka Fabešová – majitelka e-shopu www.shop-army.cz
⭐⭐⭐⭐⭐ Filip je pohotový, zábavný a vtipný. Nevím jak v noci, ale ve dne na něj útočí kreativní myšlenky a nápady, které dokáže bezprostředně předat dál nám – divákům u jeho live videí. Stačí se na něj napojit a sledovat. To, co si z toho/něho vezmete a využijete ve prospěch svůj – je už jenom na vás. Pro mě je rozhodně nevyčerpatelným zdrojem inspirace a energie. Takže FILIPE DÍKY :))


Dana Freya – pracuje pro Zelená apatyka Astrál
⭐⭐⭐⭐⭐ Musím o Filipovi napsat kladnou recenzi, nejen že má velice zajímavá a poučná videa na youtube, ale snaží se lidem poradit i na přímý dotaz, což se cení 🙂 Takže neváhejte a zeptejte se Filipa, buď pomůže on a nebo vás odkáže na někoho, kdo se danou otázkou přímo zabývá 🙂


Ondřej Mikoláš
⭐⭐⭐⭐⭐ Asi nevymyslím něco, co tu ještě napadlo. Skvělá hodnotná videa co doopravdy pomůžou. Doporučuji sledovat všem:-).

 


Šimon Vlach
⭐⭐⭐⭐⭐ Líbí se mi velice originální postoj Fíly, kterej, ať už mluví jen tak v živém vysílání či ve videu na zaměřené téma, je vždycky vtipnej, ukecanej (ta ukecanost je někdy opravdu velká, že čekám na odpověď na komentář i 20 minut, když chci jít spát 😀 ), inspirativní…a rozhodně se jen tak neohraje. 🙂 Za mě super!


Petra Kubaláková – Content Marketing ve společnosti Expertia Digital
⭐⭐⭐⭐⭐ Asi jsem se zamilovala. 😀 😛 Vtipný, vousatý a ukecaný marketér, kterého si pustím za odměnu po celém dni, protože umí mluvit zábavnou formou o tématech z oboru. 🙂 Show ZSF baví a vzdělává zároveň. Kéž by se to dalo říct o všech, kteří sdílí své zkušenosti.


David Skalka – Sales Representative ve společnosti Visible Business
⭐⭐⭐⭐⭐ Myslím si, že většina lidí už tady zmínila všechno. Show ZeptejSeFilipa nemá prostě konkurenci a doufám, že i nadále si bude udržovat tu laťku tak vysoko jak doposud. Skvělé rady, super přednes, vizuál a všechno přesně jak má být a vše do sebe zapadá jak skládačka. Takže jen tak dál, fandím a těším se na další počiny ZSF! =)


Mirek Rohlíček – majitel projektu Mirek Rohlíček – Online Podnikání
⭐⭐⭐⭐⭐ Filip dokáže spojit zábavu s hodnotnými informacemi. Z jeho videí jsem se dozvěděl hodně informací, které jsem nevěděl a hodně informací, které znám ale není nad to si je znovu oživit. Filip je showman a dokáže pobavit a to je důležité, protože to v člověku zanechá větší emoci než převyprávěná přednáška bez vtipu. Oceňuji hlavně zápal pro marketing. Je vidět, že Filip tím opravdu žije. PS: Dobrá přednáška na WordCampu. 11 z 10 adminů se shodlo, že tvá přednáška nebyla o WP a ne 9 z 10. 🙂 Byla to show. Pokračuj.


Jarda Andoročius
⭐⭐⭐⭐⭐ Už rok sleduju tohodle Brňáka a do začínajícího podnikání a jednání s lidmi mi to dalo neuvěřitelně moc. Filip přišel jako Kazma na internet, mezitím co jiní dělají pyramidový byznis a nebo si za jejich motivátorské kecy berou neuvěřitlené peníze, tak Filip udělal opak. Rozhodl se dělat vtipnou “rodinou” show o marketingu se skvělou komunitou díky který mě fakt baví sledovat livestreamy. Až budu někdy potřebovat pomoc s marketingem, tak mám jistotu že tady to bude stát za to. Ať se daří s touhle inovativní show a dalšími pořady dále a někdy konečně hodíme pokec u kofoli 😉


Václav Posolda – paměťový trenér ve společnosti pametauceni.cz
⭐⭐⭐⭐⭐ Tohle je marketingová show 🙂

 


Kamil Kopecký – nadšenec do online podnikání na KamilKopecky.cz
⭐⭐⭐⭐⭐ V ČR nevídaný koncept. Perfektní informace, ani to nestíhám sledovat, jak moc toho je. 😊 Kvalita zpracování mě donutila se nad mnoha věci zamyslet. 😊 Jen tak dál. Fandím.


 

Další reference naleznete na mé Facebook stránce.