Mám zkušenosti z nadnárodních korporátů, SMB firem i volné nohy. Díky bohaté praxi, ve které pracuji pro malé, střední i velké značky v B2B a B2C segmentech, je záběr mých referencí tzv. „od úklidovky až po Mercedes“.

Více o mně a mém příběhu.

twisto

Podpora při marketingové a obchodní strategii

Kiwi

Marketingová strategie a 40% měsíční růst firmy

mercedes benz

Školení top managementu v oblasti online marketingu

Galerie Vaňkovka

Módní blog Galerie Valerie a krizový management

olympia

Kreativní kampaně přivádí 20 000+ návštěvníků denně

shoptet

Video marketing z 240 na 5 650+ odběratelů

Blooming Walls

Mezinárodní expanze do 11 zemí světa

blazek

Mystery shopping a školení prodejních technik

HAMA

Úspěšná produktová strategie a 1. místo v dTestu

úklid facková

Ze 6 kamarádek na 30 člennou firmu

Párty Spirit

5 tisíc produktů skladem a dodávání do 4 zemí

ibm

Získal jsem Delivery Centre CE Quality Award

ikonka tečka oddělovač stránky

Certifikáty

ikonka tečka oddělovač stránky

Co o mně říkají

Filip Novák - marketingový konzultant
Marta Hladíková
Marta Hladíková
12. května 2020

Filip je prostě frajer. Žádné komedie. Vysvětlí i naprostému laikovi, co potřebuje vědět ohledně marketingu a strategie. Jeho videa jsou motivační a plné zkušeností, které s námi sdílí a já mu za to děkuji.

Pepa Folta
Pepa Folta
27. dubna 2020

ZeptejSeFilipa je 1 z mála YouTube, který sleduji. Doslova marketingová show. Super jsou videa, informace i celý přístup. Webináře byly výživné, doporučuji všemi 10, určitě posunou dál nejednoho facebookáře a taky vás.

Dominika Sklenářová
Dominika Sklenářová
4. května 2020

Jsem moc ráda, že jsem Filipa objevila. Jeho videa jsou přínosná a zároveň nenudí. Díky!

Jan Dvojan
Jan Dvojan
26. dubna 2020

Filipa sleduji již několik let a díky tomu získávám hodnotné informace. Prošel jsem cca 10 hodinami webinářů a byla to jedna z těch investic, která za to stála. Investice se vrátila prakticky okamžitě a teď už zbývá jen se držet Filipových dobrých rad a vystřelit svoji stránku do vesmíru.

Marián Keruľ
Marián Keruľ
7. září 2019

Bol som na workshope - Strategický obsah pre marketing a SEO. Veľmi mi to pomohlo, rozširilo mi to obzory, podozvedal som sa kopu nových užitočných informácii, programov, tipov pre obsah a celkovo marketing. Kvalitka odporúčam.

Andrea Zatloukalová
Andrea Zatloukalová
13. srpna 2019

Zavolala jsem Filipovi, abych jej oslovila ohledně lektorování v rámci jednoho projektu. Nakonec z toho byl cca hodinový hovor, kdy jsme prokonzultovali pro a proti plánovaného projektu a vnesl do něj velmi zajímavé postřehy. Věřím, že navážeme nadále spolupráci a dostaneme se k tomu lektorování v rámci projektu, který čeká na schválení:-) Díky moc Andrea Z

Martin Subie
Martin Subie
3. května 2019

Marketingový guru. Podľa mňa ,nie je vhodné pomenovanie "marketingova show", ale "marketingové edukatívne náučné know-how vo videách, live streamoch či "Coffebrejkoch"". Beriem Filipa ako svoj vzor na ceste marketingu a podnikania. Len tak ďalej, Filip.

Honza Novotný
Honza Novotný
29. ledna 2019

Filip mapuje svoji cestu nejen v marketingu a vtipnou a srozumitelnou formou jí prezentuje na soc. sítích. Vytvořil velké množství videí a každý si tak může zjistit víc informací nebo pohled odborníka na to, jaké téma ho zajímá. Díky za to a rozhodně doporučuji.

Petr Zicháček
Petr Zicháček
23. srpna 2018

Děkuji Ti Filipe, díky Tvým tipům a radám na pohovoru, jsem se dostal na pozici konzultanta, v jedné nejmenované prosperující firmě, prošel jsem přes dvě kola. Jsi super!

Matěj Kadlec
Matěj Kadlec
14. května 2018

Projekt Zeptej se Filipa mám velmi rád, kromě praktických témat a rad má skvělý projev a super zpracování. Oproti ostatním vzdělávacím kanálům jde Filip vždy k věci a neřeší balast kolem a člověk si vždy odnese praktické poznatky napříč různými tématy. Několikrát mi jeho videa velmi pomohla a mnohokrát i pobavila. Je velmi příjemné, že Filip ze sebe nedělá žádného onlineGURU jako mají někteří lidi v tomto oboru ve zvyku, proto za mě rozhodně číslo 1 v ČR mezi online vzdělávacíma projektama. PS: O případné podpoře na messengeru v případě dotazu ani nemluvím - PERFEKTNÍ

Miška Štěpničková
Miška Štěpničková
1. března 2018

Nedávno jsem narazila na YouTube na tohoto skvělého chlápka a myslím si, je stojí za to ho sledovat. Mě osobně se nejvíc přiblížil videem - Jak překonat strach a - Jak nebýt otrokem názorů ostatních. Přesvědčil mě o dosti věcí a hlavně mi dal do hlavy myšlenku co mě posune dál a nestála na místě. Skvělý člověk co je sám sebou.

Jana Karglová
Jana Karglová
11. srpna 2017

Rada bych Filipovi podekovala za mentoring k PR a marketingové strategii. Svou erudicí a pohotovým přístupem mi moc pomohl. Velké díky Filipe!

Dana Freya
Dana Freya
19. února 2017

Musím o Filipovi napsat kladnou recenzi, nejen že má velice zajímavá a poučná videa na youtube, ale snaží se lidem poradit i na přímý dotaz, což se cení. Takže neváhejte a zeptejte se Filipa, buď pomůže on a nebo vás odkáže na někoho, kdo se danou otázkou přímo zabývá.

Petra Ondráčková
Petra Ondráčková
17. února 2017

Asi jsem se zamilovala. Vtipný, vousatý a ukecaný marketér, kterého si pustím za odměnu po celém dni, protože umí mluvit zábavnou formou o tématech z oboru. Show ZSF baví a vzdělává zároveň. Kéž by se to dalo říct o všech, kteří sdílí své zkušenosti.

Mára Vlček
Mára Vlček
18. února 2017

#ZeptejSeFilipa na cokoliv a dostaneš odpověď. Nebo tomu věnuje rovnou celý díl. Perfektně uchopená show! Doporučuji všem, kteří pracují v online světě a hledají správnou cestu ke klientům. Témata marketingu jsou totiž nevyčerpatelná. Obrovská inspirace Filipe. Díky! Jen tak dál!

Tomáš Maňhal
Tomáš Maňhal
17. února 2017

Stručně, k věci, bez zbytečné omáčky okolo a HLAVNĚ VTIPNĚ. Přesně takhle Filip zvládá nabídnout široké portfolio tipů a triků o marketingu, které pomůže nejen markeťákům! Doporučuji

Kamil Kopecký
Kamil Kopecký
25. prosince 2016

V ČR nevídaný koncept. Perfektní informace, ani to nestíhám sledovat, jak moc toho je. Kvalita zpracování mě donutila se nad mnoha věci zamyslet. Jen tak dál. fandím.

Vašek Straka
Vašek Straka
26. března 2021

Ahoj Filipe, odebírám tvůj kanál na YouTube už déle jak rok. Neodebírám tvůj kanál kvůli dárku, ale kvůli obsahu. Jsem student strojarny tady v Brně a narazil jsem na tebe díky videu o pohovorech. Během následujících 2-3 týdnů jsem shlédl všechny tvoje videa a času nelituji. Hodně jsi mě naučil. Přesně jak si jednou řekl ve svém videu: i když vám dám skvělý rady 90-95 % lidi toho nevyužije. Teď sice moc nestíhám sledovat všechny tvoje videa, mám moc prace s bakalářkou a snažím se vymyslet s kamarády různé vychytávky ve světě crypto měn a založit nějakou firmu, ale chtěl bych ti poděkovat za to co děláš a doufám, že ti odběratelé budou přibývat, protože si je zasloužíš. Ještě jednou děkuju za cenné rady a přeji hodně štěstí do budoucna.

Michaela Dvořáková
Michaela Dvořáková
26. března 2021

Ahoj, Filipe odebírám Tvůj Youtube channel. Každopádně už dlouho se rozhoduji k tomu, abych Tě oslovila. Moc všemu, co děláš, fandím. Zatím nepodnikám, ale podnikat chci. Už se to blíží. A chci být maximálně (teda aspoň tak jak to jde) připravená na to, co bude. Podnikat chci se (zatím) studenou kuchyní. Jsem grafička, dělám copywriting a byla jsem hozena, z ničeho nic, do chladných vod marketingu... tvoje videa mi dost pomáhají.

Valentin Klapsia
Valentin Klapsia
26. března 2021

Ahoj Filipe. Jsem saxofonista a rád bych se dostal i do sféry podnikání (ne jen hudební). Jinak na tvoje videa jsem narazil nedávno a už mám zhlédnuté skoro všechny techniky manipulace 😁 Je to super. Ať se daří!

Milan Řeřicha
Milan Řeřicha
7. října 2019

Sleduji již nějakou dobu pravidelně i nepravidelně jeho show a musím přiznat, že Filip má velmi dobré připomínky k probíraným tématům a vůbec vystupuje jako profesionál. Rozhodně bych doporučil minimálně konzultaci ohledně správného a účinného nastavení marketingové strategie vaší firmy, případně vypracování marketingového plánu. Tady nepohoříte. Palec nahoru.

Vojtěch Ihracký
Vojtěch Ihracký
4. června 2019

Chtěl bych každému doporučit Filipa, když bude s něčím potřebovat pomoc. Na svém YouTube kanálu má hodně videí o tom, jak začít podnikat, jak udělat podnikatelský záměr a další velice užitečné videa. Jestli něco na svém kanále nebude mít, nebojte se mu napsat do SZ nebo někam pod video. Já jsem tak učinil a druhý den jsem měl veškeré informace lehce pochopitelné a během krátké chvíle. Je to sympatický člověk, který umí věcí rychle vysvětlit. Ještě jednou bych Ti chtěl moc poděkovat Filipe, ať se daří!

Aleš Kavlík
Aleš Kavlík
26. března 2019

Kritika webu deniczech.cz - pro nás velice přínosných 20 minut, které trvaly přes hodinu. Spousta konstruktivních připomínek a doporučení nejen od Filipa, ale i od ostatních sledujících. Pracujeme na zlepšení našeho e-shopu a určitě si kritiku objednáme znovu. Filip je nezaujatý a nezávislý. Dívá se na to svým zkušeným okem. Jednoznačně dobře investované peníze. Filipe, ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů. Aleš a Hanka.

Lukáš Hadač
Lukáš Hadač
6. října 2018

Show Zeptej se Filipa mi udržuje zdravý rozum při každodenním sezení za pc a zároveň mi pomáhá splňovat zkoušky ohledně marketingu, aniž bych se individuálně učil. Není potřeba dál komentovat. Díky Filipe!

Petra Tesařová
Petra Tesařová
10. srpna 2018

Moc děkuji za přínosné rady - velice ráda sleduji Filipa a jak budou i webináře, tak to bude PECKA:-) doporučuji každému kdo má rád upřímnost a ne plno keců kolem a nic z toho:-) DĚKUJI Péťa

Pavla Svárovská
Pavla Svárovská
26. dubna 2018

Ahoj Filipe, včera si mi ke konci Tvého livestremu hodnotil můj e-shop. Tímto bych Ti chtěla ještě jednou moc poděkovat. A to vlastně nejen za analýzu, ale celkově za to, co děláš.

Spousta lidí mě odrazovalo od toho, abych si e-shop otevřela, že o tom nic nevím, že je dnes takových obchodů až moc, že je velká konkurence,…. Mám velkou podporu ve svém muži, který mi každou chvíli připomíná, že jsem na začátku a vše chce svůj čas, protože občas mám takové pochybnosti, jestli to dělám dobře, zda se jednou dostaví úspěch. A pak mám velkou podporu v Tobě, protože mi také připomínáš, že je důležité dělat to, co člověka baví, že peníze by měly být až to vedlejší, co se dostaví za odvedenou práci. Věřím tomu, i napříč těm občasným pochybovacím myšlenkám.

Tím chci říct, že krom velmi cenných praktických rad ohledně marketingu, mám díky Tvé práci větší kuráž nepolevovat ze svého snu. DĚKUJI

Honza Bartoňů
Honza Bartoňů
15. dubna 2017

Filip velice aktivně tvoří obsah, který je schopný zaujmout širokou škálu lidí, kterým není lhostejné to, co dělají, rádi na sobě pracují a snaží se aby jejich výstupy byly co nejkvalitnější. Zábavnou formou předává své zkušenosti z praxe a z každého videa jde vidět, že ho opravdu baví to, co dělá. Velmi mě těší osobní přístup ke komunitě a to že je ochotný poradit s problémy, se kterými se při své práci setkávám. Z jeho tvorby jsem si hlavně odnesl to, že úspěšný projekt nevznikne přes noc, že je to soubor promyšlených a předem naplánovaných kroků, které tvoří smysluplný celek. Dále mi určitě dodal motivaci k tomu realizovat své vize samostatně. Zaslouží si velký dík za to, že spojuje lidi z různých odvětví, kteří mají společný zájem a chtějí jít stále kupředu.

Ivan Stefanek
Ivan Stefanek
18. února 2017

Perfekná show, pri ktorej pozeraní sa vždy niečo človek naučí,,,myslím, že človek môže pátrať na internete koľko chce, no Filip nemá z môjho pohladu konkurenciu,,,dokáže robiť videá spojením kvalitných informácií a zábavi, čo je pre mna super, lebo si danú situáciu dokážem aj reálne predstaviť a ľahšie zapamatať,,,,,fandím ti, robíš dobre teším sa na dalšiu show,,,

Mirek Rohlíček
Mirek Rohlíček
19. února 2017

Filip dokáže spojit zábavu s hodnotnými informacemi. Z jeho videí jsem se dozvěděl hodně informací, které jsem nevěděl a hodně informací, které znám ale není nad to si je znovu oživit. Filip je showman a dokáže pobavit a to je důležité, protože to v člověku zanechá větší emoci než převyprávěná přednáška bez vtipu. Oceňuji hlavně zápal pro marketing. Je vidět, že Filip tím opravdu žije. PS: Dobrá přednáška na WordCampu. 11 z 10 adminů se shodlo, že tvá přednáška nebyla o WP a ne 9 z 10. Byla to show. Pokračuj.

David Skalka
David Skalka
17. února 2017

Myslím si, že většina lidí už tady zmínila všechno. Show ZeptejSeFilipa nemá prostě konkurenci a doufám, že i nadále si bude udržovat tu laťku tak vysoko jak doposud. Skvělé rady, super přednes, vizuál a všechno přesně jak má být a vše do sebe zapadá jak skládačka. Takže jen tak dál, fandím a těším se na další počiny ZSF!

Zdenka Slyšková
Zdenka Slyšková
26. března 2021

Ahoj Filipe! Sledujem ťa už dosť dlho síce si nepozerám každé video a každý stream ale sem tam keď ma niečo zaujme, tak si to pozriem. Narazila som na tvoj kanál keď si robil také videá že: Pracovný pohovor alebo ako na zľavy a pod. Keďže študujem ekonomiku už asi 7 rokov (no vtedy som chodila na soš podnikania a teraz študujem personálny manažment). Tak považujem tvoje videá za prínosné z tej praktickej časti. Popri škole brigádujem ako predavačka, takže sa veľa krát nasmejem pri videách o reklamáciách a podobne. Aj keď asi pochopíš, že som stále na strane "naštvaných a neochotných" predavačiek (haha). Ale tak snažím sa byť milá ono tá poriadna averzia na robotu možno príde s vekom. Takže som rada, že natáčas a prajem veľa úspechov pri ďalších videách. Pekný večer.

Jindra Skalnik
Jindra Skalnik
26. března 2021

Už nějaký pátek tě sleduju a máš fakt super tvorbu, při které se pobavím a i něco naučím. Už kolem 2 let se věnuji grafice a teď poslední rok webdesignu. Nedávno jsem si založil IČO a snažím se tím si přivydělat nějaké peníze při škole. Jen teď ze začátku mám problém sehnat nějaké lidi, kteří by chtěli web. Inzeruji své služby na stovkomatu/bazoši/ig. V našem městě (Jindřichův Hradec) se snažím lidem zlepšovat Webové podmínky a prosadit jejich firmu/podnikání na internetové sféře. Ale nějak se mi nedaří započít tu produkci webů. Toť asi vše ke mně. Pokračuj v tvé fajn tvorbě a až se mi podaři něco přivydělat prací. Určitě plánuji zakoupení členství u tebe.

Jakub Hrdý
Jakub Hrdý
9. září 2019

O youtube kanálu Zeptej se Filipa jsem už nějakou dobu věděl, ale tak nějak to šlo prostě kolem mě bolem. Až nedávno, kdy jsem reálně začal uvažovat o podnikání jsem se začal na Filipova videa dívat. Byly tam informace, které jsem potřeboval, uvědomil jsem si, co dělám špatně a na co se zaměřit.

Za mě jsou informace podané Filipem srozumitelné a přesně k věci, je skvělé učit se od člověka, který si tím už prošel.

Renata Kulichová
Renata Kulichová
15. června 2019

Doporučuji místo sledování televize! V každém videu si najdete něco přínosného. Nejvíc mě baví forma, která je zábavná, velmi osobitá a přesto hodnotná. Široký záběr znalostí, jasný pohled na věc, žádné kecy a omáčky, kterých jsou dnes na internetu mraky od pseudo-odborníků zahlcujíc vás spamy s neodolatelnou nabídkou a nudnými webináři. Za mě je ZSF prostě super práce!

Tomáš Kadlec
Tomáš Kadlec
13. listopadu 2018

Rok jsem sledoval jeho free videa než jsem si objednal první konzultaci k novému produktu. Musím říct, že jsem byl přesvědčen 50/50 a trochu pochyboval o tom, či zvládne hodinovku vyšší než má náš právník. Tuto recenzi píšu 5 minut po tom, co jsme skončili a musím říct, že sice úplně překopal body kterým jsme se chteli věnovat ale ví co dělá a beru další hodiny. Díky Filipe!

Lenka Pileková
Lenka Pileková
10. srpna 2018

Opravdu velké díky za opravdu užitečnou show. Málokdy narazím na informace k marketingu, které mají hlavu a patu a ke všemu jsou poutavě podané. Pro mě jsou opravdu velkým přínosem. V tuto chvíli obzvláště webové analýzy, kde je spousta informací, které jinde snad nenajdete.

Ondrej Tomes
Ondrej Tomes
10. května 2018

Konzultace s Filipem, nám poskytla spousty zajímavých podnětů k rozvoji našich marketingových aktivit. Dáváme lajkoš a doporučujeme s tím konzultovat vaše témata, nejen v oblasti online marketingu.

Tereza Krausová
Tereza Krausová
12. prosince 2017

Takze za me asi takhle. Jsem marketakem 7 let. Za celych 7 let jsem nenasla (cesky mluviciho) profesionala, ktery by rozumel necemu tak, jak bych potrebovala - proste abych se od nej neco naucila. Jake poteseni - asi darek k mym skoro 30?, kdyz jsem objevila Filipa. Jeho videa, prispevky, vtipne poznamky. Bavi me vsechno, jak sledovat jeho YTB, tak FB profil. A ten, kdo ho nesleduje, jako by nezil jak kdybyste si nedali dopis Jeziskovi za okno a cekali, ze vam prinese kupu darku.

Veronika Škodová
Veronika Škodová
15. června 2017

Nejlepší, nejzajímavější a nejhodnější člověk, který je ochoten pomoct člověku, kterého ani nezná. Moc mi pomohl s ekonomií. Děkuji moc a doufám, že budeš mít co nejvíce spokojených diváků - fanoušků. Tvá videa jsou poučná a vtipná. Jen tak dál! Jsi super.

Luke Wolf
Luke Wolf
25. srpna 2017

Zeptej se Filipa je takový marketingový "Kazma" Líbí se mi, že přemýšlí ze široka a ne jen po té vyšlapané cestičce skrz zaběhnuté a mnohdy zastaralé způsoby...Za mě palec nahoru už jen za ty páteční show, ze kterých jsem si (stejně jako ostatni) hodně vzal. Jen tak dál a nepolevovat! Lukáš z arcg

Vit Schaffarczik
Vit Schaffarczik
22. října 2016

Show je absolutně úžasná. Jsem rád, že je tady konečně někdo s reálnými zkušenosti a s potenciálem sesadit ty info podnikatele (novodobé prodavače hrnců) z toho jejich obláčku a nakopat je do p**** za to co dělají a slibují. Věřím, že se Váš obsah dostane k co nejvíce lidem a lidé začnou přemýšlet o online marketingu jako o celku. Poté už budou vědět a možná se nenechají nachytat na to, že všechno je o emailu a zaplatí si tak kurz za desítky tisíc. Já Vás sleduji a nadále budu!

Markéta Lukášová
Markéta Lukášová
17. srpna 2016

Filipovi a jeho projektu ZSF fandím. Jeho videa mají drive, jsou autentická a hlavně - jsou pro lidi! Zodpovídá konkrétní dotazy a náměty, které mu lidé navrhují a píšou. A navíc sdílí svoje zkušenosti - nejvíc jsem se bavila u cold-callů, které Filip sdílel a na kterých ukazoval, jak se to nemá dělat (prodávat někomu, o kom nemáš ani páru, kdo je, co dělá, natož co potřebuje). Díky Filipe, těším se na další díly

Lukas Sousek
Lukas Sousek
30. června 2016

Filip Novak - je prvni prukopnik, ktery zacal timto inovativnim zpusobem s marketing poradem, pravidelnym komentovanim a posilovani povedomi verejnosti v CR. To co se snazi svemu okoli predstavit, by se melo prezentovat i na skolach, posiluje to spolecnost v dulezitem odvetvi. Cim vice Zeptej se Filipa, tim mene prostoru pro podvodniky.

Jan Kočí
Jan Kočí
26. března 2021

Ahoj Filipe, odebírám tvůj Youtube channel. Chci ti jen poděkovat. Z tvých videí jsem se mnohému přiučil a určitě ještě plno věcí přiučím. Pustil se do podnikání v oboru grafiky a fotografování, tvé rady jsou nad zlato. A to je ten nejlepší dárek. Díky, že děláš takový kontent.

Aleš Brázdil
Aleš Brázdil
26. března 2021

Ahoj Filipe, odebírám tvůj youtube kanál. Jsem student z Brna, kterého baví tvořit cokoliv rukama, jsem sedlář/brašnář a vystudovaný designer nábytku, rád spojuji virtuální a skutečný svět pomocí 3d modelování, modelů pro 3d tisk nebo návrhů výrobků či interiéru. Díky za obsah který tvoříš, baví mě to.

Štěpán Kudláček
Štěpán Kudláček
26. března 2021

Ahoj Filipe. Něco o mně... Jmenuji se Štěpán a je mi 20. Studuji učitelství informatiky a pracuji na polovičním úvazku v supermarketu. Ten život přestal být tak trochu kreativní a tak jsem si založil živnost a budu podnikat v e-shopu na elektrotechniku. Takže se teď hodně učím i právě od tebe. Protože, co se týče SEO a práce se zákazníkem... Nejsou na netu zkrátka názornější videa. Jelikož jsem zjistil, že z oboru toho vím málo, začal jsem pracovat jako externí copywriter.

Nelly Hegenbarthová
Nelly Hegenbarthová
26. března 2021

Zdravim Vas Filipe:))) sleduji Vas na vasem youtube:) pracuji ve financich uz 12 let a jsem na manazerske pozici:) na Vas kanal koukame s partnerem a diskutujeme u toho - vase videa mi pomahaji v praci🙂 hihi:)) Krasny den.

ikonka tečka oddělovač stránky

Kontakt

Získej také chytrý marketing od Filipa!

Kontaktní údaje

emailzeptejsefilipa@gmail.com
mobil(+420) 777 200 308
adresaPalackého třída 131, Brno - Královo Pole

Sleduj mě na sociálních sítích