Obchodní a marketingová konzultace

Váš úspěch závisí na 3 faktorech. People (lidé), Process (proces) a Product (služba nebo zboží). Při marketingové konzultaci odkryjeme hrozby a příležitosti, které před vámi leží a nastavím pro vás základ marketingové strategie. Průměrná doba konzultace je 3 hodiny.

PDF prezentace ke stažení

Název služby Doba Cena
Konzultace (mobil, Skype) 5 min. Zdarma
Obchodní a marketingová konzultace (mobil, Skype) 30 min. 750 Kč
Obchodní a marketingová konzultace (osobní) 1 hod. 2 000 Kč
Analýza příležitostí (obsahuje 2 hod. konzultace + 10 hod. analýzy) 2 hod. + dodání analýzy do 10 dnů od konzultace 12 000 Kč

Mentoring ve firmách

Mentoring znamená podporovat a povzbuzovat lidi, aby řídili své vlastní učení, aby mohli maximalizovat svůj potenciál, rozvíjet své dovednosti, zlepšovat výkonnost a stát se profesně osobou, kterou chtějí být. Moje témata jsou marketingová strategie, sociální sítě, SEO a psychologie prodeje.

Název služby Čas Cena
Mentoring (1 osoba) 1 hod. 2 000 Kč
Skupinový Mentoring (2 a více osob) Dohodou Dotaz na cenu
Strategický marketing pro manažery a vedoucí pozice Dohodou Dotaz na cenu

SEO

SEO „experti“ se vyznačují tím, že pro vás udělají velké kulové, krom nekonečných rozborů. Moje nabídka obsahuje ty nejnutnější služby, bez kterých se správné SEO neobejde.

Název služby Doba Cena
Zjištění všech SEO chyb a chyb prostupnosti webu, nebo e-shopu s podrobným doporučením oprav Dodání dle rozsahu 2 000 Kč/hod.
Analýza klíčových slov, kreativa, publikační plán, měsíční SEO služby a pravidelné reportování výkonu Dodání dle rozsahu Dotaz na cenu

 

My services are also available in English. Please contact me for a custom quote.

 

Poptávkový formulář

1-2 odstavce o cílech a značce:

Proč jste si zvolili právě mě:

Jaké služby poptáváte: *