Obchodní a marketingová konzultace pro firmy i jednotlivce

Váš úspěch závisí na 3 faktorech. People (lidé), Process (proces) a Product (služba nebo zboží). Při marketingové konzultaci odkryjeme hrozby a příležitosti, které před vámi leží. Po konzultaci vám zašlu zápis a návrh dalšího postupu e-mailem. Získáte nové nápady pro zviditelnění svého projektu. Na délce konzultace se dohodneme předem.

PDF prezentace ke stažení

Název služby Doba Cena
Obchodní a marketingová konzultace (mobil, Skype, e-mail) Čas můžete čerpat po blocích od 10 min. 250 Kč/10 min.
Obchodní a marketingová konzultace (osobní) 1 hod. 2 000 Kč
Analýza příležitostí (obsahuje 2 hod. konzultace + 10 hod. analýzy) 2 hod. + dodání analýzy do 10 dnů od konzultace 12 000 Kč

Poradenství se hradí předem oproti objednávce a vystavené zálohové faktuře.

Mentoring pro firmy i jednotlivce

Na konzultaci si poslechnu já vás a vyhodnotím situaci. Při mentoringu vás přímo naučím proces, jak svého cíle dosáhnete. Naučím vás praktické postupy pro sestavení marketingového plánu, publikačního plánu, jakým způsobem realizovat obsahový marketing (proč, co, kde a kdy). Témata, která mentoruji jsou marketingová strategie, využití sociálních sítí pro tvorbu nových poptávek (Lead generation), tvorba a komunikace značky, SEO a s tím spojený monitoring webu a konkurence a psychologie prodeje (práce s cenou, komunikace výhod, techniky efektivního prodeje).

Název služby Čas Cena
Mentoring (1 osoba) 1 hod. 2 000 Kč
Skupinový Mentoring (2 a více osob) Dohodou Dotaz na cenu
Strategický marketing pro manažery a vedoucí pozice Dohodou Dotaz na cenu

SEO

SEO „experti“ se vyznačují tím, že pro vás udělají velké kulové, krom nekonečných rozborů. Moje nabídka obsahuje ty nejnutnější služby, bez kterých se správné SEO neobejde + reálné zásahy do webu, které povedou k jeho lepší viditelnosti ve vyhledávačích.

Název služby Doba Cena
Zjištění všech SEO chyb a chyb prostupnosti webu, nebo e-shopu s podrobným doporučením oprav Dodání dle rozsahu 2 000 Kč/hod.
Analýza klíčových slov, kreativa, publikační plán, měsíční SEO služby a pravidelné reportování výkonu Dodání dle rozsahu Dotaz na messenger

 

My services are also available in English. Please contact me for a custom quote.

 

Poptávkový formulář

1-2 odstavce o cílech a značce:

Proč jste si zvolili právě mě:

Jaké služby poptáváte: *