Minutovky, Blog

Jak často vkládat videa na Youtube

U vkládání nových videí na Youtube existuje ideální frekvence, která podpoří vaši sledovanost. Příliš časté publikování nových videí vám ale může i uškodit.


Ideální stav je dosáhnout pravidelnosti v přidávání nových videí. Pokud natáčíte denní vlog, který mapuje váš život a v ideálním případě natáčíte tzv. “na pokračování”. Řeší se nějaká situace a vy natáčíte každý den nové video ve kterém popisujete čeho nového jste dosáhli, nebo co nového sestalo a jak se dál situace vyvíjí, je ideální doba 1 nové videa každý den.


Vyberte si frekvenci, která vyhovuje vám a kterou jste schopni udržet tak, aby vás vkládání nových videí na Youtube stále bavilo. Chcete přidávat jedno videa za týden? Skvělé, zvolte si ideálně jeden den a ten den všude na svém channelu (na cover fotce, na Facebooku, ve videích) propagujte. Vaši diváci si zvyknou, že v daný den přidáváte nové video a zvýší se šance, že se začnou na váš channel vracet.


Nezdravá frekvence vkládání videí je např. každý den 5x nové video. Frekvence je vysoká a diváci se snadno odradí příliš častým přidáváním videí. Je také pravděpodobné, že se většina odhlásí ze sledování videí (zvoneček – upozornění která chodí na email), protože taková frekvence bude působit jako spam.